Mikroplastikų filtravimas, efektyvesnis plastikų perdirbimas ir visos pramonės skaitmeninė pertvara. Penkias dienas pasaulyje pirmaujanti IFAT aplinkosaugos technologijų mugė apėmė vandens, nuotekų, atliekų ir žaliavų valdymo klausimus. Pramonės produktai visame pasaulyje didėja.
„IFAT pristato švarios aplinkos ateities technologijas; taigi ji viešai diskutuoja labiau nei bet kada anksčiau. Tai parodė tarptautinių politikų vizitai, daug delegacijų iš viso pasaulio ir technologijų ekspertai, kurie atėjo pasidalinti idėjomis, patirtimi ir žiniomis „, – sako” Messe München „generalinis direktorius Stefanas Rummelis. „Ši mugė rodo pramonės reikšmę ir problemą: dalyvių skaičius išaugo 7 proc. Iki 3,305, o lankytojų skaičius – 4 proc. Daugiau nei 141,000.”
Vartotojai vairuoja pramonę
Visų pirma tai, kad vartotojai vis labiau supranta, ir jų tvarumo poreikis, kuris lemia pramonės augimą. Vokietijos federalinis aplinkos ministras Svenja Schulze sakė, kad daugelis žmonių visame pasaulyje yra susirūpinę. „Mes turime naudoti išteklius ir perdirbti plastiką bei kitas medžiagas efektyviau ir išvengti plastikinių atliekų šalinimo į aplinką. Tai yra išvengti nereikalingų plastikų „. Čia technologijos atlieka pagrindinį vaidmenį. „IFAT pateikia pažangias ir novatoriškas aplinkosaugos technologijas, kurios jau yra daugelio mūsų aplinkos apsaugos problemų sprendimo dalis”.
Remondis SE & CO KG generalinis direktorius Herwart Wilms buvo vienas iš pramonės atstovų, kuris kreipėsi į visuomenę. „Technologijos yra pasirengusios ir budėjimo režime. Norint pasiekti uždarą žaliavų ciklą, gamintojai dabar turi žymiai padidinti žaliavų perdirbimo kvotas „, – sakė jis.
Vietos valdžios institucijos ir pramonė yra tokio paties lygio
Tuo pačiu metu gamybos pramonės atstovai, apsilankę IFAT, išreiškė didėjantį susidomėjimą tausojančiais ištekliais ir veiksmingais metodais. „Reikšmingai išaugo pramonės poreikis, – sako” Xylem Water Solutions Deutschland GmbH „generalinis direktorius Falk Olaf Petersdorfas. IFAT bosas Stefanas Rummelas yra įsitikinęs: „2018 m. IFAT kreipėsi į vietos valdžios institucijas ir pramonę”.
Su skaitmeniniu ryšiu susieti siurbliai, atliekų konteineriai su jutikliais, autonominiai kelių valymo prietaisai, skaitmeninės naujovės yra daugelio IFAT inovacijų bruožas. Labai vertinamas naujos salės paskirstymas, pagrįstas vandens / nuotekų ir atliekų / antrinių žaliavų objektais. Taigi, dabar geriamojo vandens klausimas yra tvirtai įsteigtas Miunchene. „Georg Fischer GmbH” generalinis direktorius Udo Jirmannas taip sako: „Dabar IFAT taip pat tapo didžiausiu pasaulyje geriamojo vandens paroda; pasiekiami rekordiniai skaičiai atspindi jos svarbą aplinkosaugos pramonei. ”
2018 m. IFAT: skaičiai
2018 m. Gegužės 14-18 d. Į Miuncheną atvyko daugiau nei 141 000 ekspertų iš daugiau nei 160 šalių (2016 m. – 136 885 lankytojai). Visų pirma, tai reiškia IFAT tarptautinės veiklos augimą. Didžiausias augimas buvo (tokia tvarka): Japonija, Rusija, Australija, Kinija ir Slovėnija. Iš viso 3305 eksponentų iš 58 šalių pristatė savo produktus ir naujoves sparčiai augančiam aplinkosaugos sektoriui.
Dr. Johannesas F. Kirchhoffas, IFC konsultantų tarybos pirmininkas ir KIRCHHOFF grupės generalinis direktorius padarė teigiamą išvadą: „2018 m. IFAT yra dar vienas įspūdingas pavyzdys, kaip puiki platforma savivaldybių ir privačioms šalinimo įmonėms, taip pat vandens, nuotekų, atliekų ir žaliavų pramonės „.